KARGO DEĞİŞİM İADE SÜRECİ

Siparişleriniz İstanbul’da bulunan merkezimizden ARAS Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz sipariş onayınızı müteakip 1-3 iş günü içerisinde işleme alınmaktadır. Paketiniz kargo şirketine teslim edildikten ortalama 1-5 iş günü içerisinde kayıtlı teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir.

Kargo takip numaranız işleme alındıktan sonra siparişte kullanmış olduğunuz mail adresinize otomatik olarak iletilecektir.

Değişim/iade durumunda, internet sitemizde yer alan değişim/iade süreci koşullarına tabi olmak şartı ile, iadesi veya değiştirilmesi istenen ürün/ürünler ARAS Kargo şirketi ile ücretsiz olarak bize geri gönderilebilir. İade/değişim işlemi için ARAS Kargo dışında bir kargo şirketi seçmeniz durumunda Şirketimiz kargo masraflarından sorumlu olmayacaktır, bu durumda kargo ücretini ödemeniz gerekir.

www.capmes.com sitesinden aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde kargo ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, kullanılmış ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz CAPMES ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti en geç 5 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sitemizin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

İade edilecek ürün/ürünler CAPMES Tekstil adı altında ARAS Kargo Maslak Rentaş şubesine gönderilecektir.